kerkoj burre per martes sorted by
relevance

Admin21.07.2021

Burre kerkon burre

.
5402
Admin24.06.2021

cdn.skateboarding.transworld.net

'' Hajt doktor se tanat jan kan ne kete gjendje dhe sot i kan femijet si eshte me se miri'' edhe kjo ben mire kur te kthehet ateje'' Tha Vjerri.
2103
Admin29.08.2021

Grua kerkon burre

Nese ndonjera qe eshte e interesuar ky eshte nr im 0692152882 Jam Gazi nga Shqiperia e mesme dhe banim jashte vendit si emigrant.
6709
Admin14.07.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

- Qellimet e mia jan serioze.
606
Admin17.06.2021

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

Me doren time te shtrengoj fort perdore.
5003
Admin30.07.2021

Burre kerkon burre

Nuk me la ne Spital babi i tyre , me ngarkuan ne vetur dhe me kshyen ne Shtepi.
2404
Admin25.07.2021

cdn.skateboarding.transworld.net

Burri i par desh vec qef e ish kokra dembelit.
7202
Admin26.06.2021

Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

Sidomos ai mesazhi i saj per kete matufin ne fund qe mos te marre ndonje tjeter ne qafe sa i bie te jete tani Zan "gangsteri" --- matematike e shpejte --- 50 nuk e di po eshte shume qesharak.
Admin15.06.2021

Djemte kerkojne vajza…

Do deshiroja qe te njihesha me vajzen 39 vjece qe njoftimin e ka vene vajza e halles.
2407