vica shqip sorted by
relevance

Admin02.08.2021

Barcoleta

Hej a fol ti me grujen tande mas sexit? Kamarieri thote jo coca cole por, koka kolle.
6901
Admin08.07.2021

Barcoleta 18+

Dul shkovi prej vetsherbimit dhe perseri para hundve i kaloj autobusi.
8300
Admin31.07.2021

Barcoleta Shqip

I shkon nje politikantit permas gjithmon Metoda Anale 3.
5409
Admin13.07.2021

Barcoleta 18+

Pse asht truni i shkinave ma aktiv se i pulave? Kur e Nivi polici e kapi nervoza e tha: Ah nonen shoferit po a bash qetash gjeti mi la autobusin a? - Qe se viq shkoj mi ndrru gumat e vjen? Hipin ne ashensor dhe shikojne ne mur sperme.
4209
Admin18.08.2021

Vica Shqip: Nje gjahtar i zoti e i vjeter

Fshatari vrapon dhe i hidhet zezakut ne shpine.
5800
Admin23.06.2021

Vica

Kurgjo hiq, hala po i veshe.
4909
Admin21.06.2021

Barcoleta Shqip

Sa sy shikojn jashta nga dritaret e parlamentit? Edhe ni shans edhe ni shans - Ja nisin apet Bjondinat tjera.
1209
Admin07.07.2021

Humor dhe Barcoleta

"S'kemi molla veq dardha nese doni".
7301
Admin02.07.2021

Vica nga Kosova (gegnisht)

Mbase doli nga dushi ,e shoqa i thot :Heret eshte hajde shtriu pra meje ,pas kesaj ate e zuri gjumi ,ne oren dhjet pa ca e shoqa e zgjovi ,cou se vajti ora.
Admin14.06.2021

poezi

Hona Do fmi pe shtyhen me fjel se qfar ngjyre ka hona.
8203
Admin17.07.2021

poezi

Fort shtrejt e paske bre! "Kadal, kadal se m'ka dal n'kryqza" i thot plaka.
9100